| สถานที่กำเนิด: | อู๋ซีประเทศจีน |
| ชื่อแบรนด์: | FOFIA |
| ได้รับการรับรอง: | ICAR |
| หมายเลขรุ่น: | ZS007 |
| เอกสาร: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| จำนวนสั่งซื้อขั้นต่ำ: | 5,000 |
|---|---|
| ราคา: | ต่อรองได้ |
| รายละเอียดการบรรจุ: | 20 ชิ้น/ถุง ถุงพลาสติกบรรจุในกล่องกระดาษ |
| เวลาการส่งมอบ: | 5 วันทำการ |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | เพย์พาล, เวสเทิร์นยูเนี่ยน, ที/ที, แอล/C |
| สามารถในการผลิต: | 70000 ชิ้น / สัปดาห์ |
| ความถี่: | 134.2 kHz | ความจุชิป: | 128บิต |
|---|---|---|---|
| ขนาดไมโครชิป: | 1.4*8มม | อุณหภูมิในการทำงาน: | -20°ซ ถึง 60°ซ |
| เขียนครั้ง: | > 1,000,000 ครั้ง | น้ำหนัก: | 6.86ก |
| เน้น: | ICAR certified animal ID microchip,Parylene coated pet tracking microchip,ISO 11784/5 FDX-B microchip |
||
ZS007 is an RFID animal pet ID microchip with disposable syringe designed exclusively for animals. This product meets 134.2kHz ISO 11784/ISO 11785 FDX-B standard. Each syringe is produced using top-quality European chips with read/write capability and features unique data security. It contains a disposable syringe, a perylene coating microchip, 6 one-dimensional bar code labels and a sterilized paper-plastic packing pouch.
| R/W Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø1.4*8mm |
| Anti-Collision Standard | IP67 |
| Guarantee | 10 years |
| Storage Temperature | -20°C to +50°C |
| Operation Temperature | 0°C to 50°C |
| Syringe Color | White |
| Weight | 6.86g |
| Length | 111±2mm |
| Width | 50±1mm |
| Packing Manner | 20 pcs/bag |
| Sterilization | EO gas, 5 years' guarantee |
| Bar Code Label | 8 adhesive-stickers |
| International Certification | International Committee For Animal Recording (ICAR) |
All our transponders have been approved by ICAR (International Committee For Animal Recording). 991 is our unshared ICAR code. We guarantee all encode numbers are unique worldwide.
ผู้ติดต่อ: Rita
โทร: 15718519460